Magazin dünyası şokta! Seren Serengil 3 gün hapis yatacak

6 Şubat 2018 Blog

0 Yorum

Gülben Ergen ile karşılıklı atışmalar içerisinde olan ve 3 gün öncesinde de Duymayan Kalmasın programında yaptığı yayınlarla Seren Serengil’e tedbir kararı aldırmayı başaran Ergen, mahkemenin verdiği tedbir üstüne Serengil’in hala yayın yaptığına dair iddiada bulunarak mahkemeye tekrardan başvurdu. Bunun üzerine Seren Serengil’e 3 günlük zorlama hapsi kararı verildi.

Gülben Ergen, kendisi hakkında herhangi bir yayın yapamaz yasağını Seren Serengil’e getirtmişti. İstanbul 10.Aile Mahkemesi’nin 16 Ekim 2017 tarihinde gelen bu karar sonrasında Serengil, programında ve internet hesaplarında Ergen hakkında paylaşımlar yapmaya devam etti. Bu durum üstüne ise üst mahkeme tedbir kararını muhalefet eden Serengil’e 3 günlük zorunlu hapis verildi.

Serengil 3 Gün Hapis Yatacak

İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde 27 Ocak günü yapılan itirazlar karşısında herhangi bir şekilde değişim söz konusu olmazken, Serengil’in avukatı birçok itirazlarda bulunsa da sonuç olarak Serengil’e zorunlu 10 günlük hapis cezası verildi. Bu durumda da Serengil, 6284 sayılı yasa dahilinde tedbir kararına karı muhalefet olduğu için 3 gün süreyle zorlama hapsi ve tecziyesine karar kılındı. 3 günlük zorlama hapsi sonrasında ise İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderilen Serengil, mahkemenni bu kesin kararı sonrasında ise 3 gün hapis yatacak.

Ünlü isimlerden de Seren Serengil’e destek mesajları gelirken en başta Nihat Doğan, Kerimcan Durmaz, Alişan ve Ece Erken gibi isimlersosyal medya hesaplarından Seren için destek mesajlarında bulundular.

Müstehcen mesajlara daha fazla dayanamadı

5 Şubat 2018 Blog

0 Yorum

Nikita Bellucci Fransız yetişkin film oyuncusu olup günümüzde gerçekten güzelliği ve oynadığı filmlerde ki farklılığıyla göz kamaştırmıştır. Nikita Bellucci, birçok çocuğun kendisi hakkında yazdığı mesajlar için dert yandı ve bu müstehcen mesajlara dert yanarken bu çocukların ailelerine de bir nevi ateş püskürdü.

Porno yıldızı olan Nikita Bellucci, cinsel içerikli filmlerde bir oyuncu olarak tanınır. Bunun üzerine Twitter üzerinden isyan bayrağını kaldıran Nikita Bellucci, kendisine küçük yaşta birçok sosyal medya hesap sahiplerinden mesaj geldiğiydi. Bunun üzerine ise Bellucci, ebeveynlerine kızarak bir yandan da sitemde bulundu.

28 yaşında hem genç hem de güzelliğiyle göz dolduran isim Nikita Bellucci, anne ve babaların çocuklarına özel olarak yeterli cinsel eğitim hakkında bilgi vermediklerini de ön plana çıkartarak, Twitter üzerinden “cinsel ilişki hakkında çocukları eğitmekten bıktım” diyerek sitemini de dile getirmekten çekinmedi.

Hem 12 yaşında küçük çocuklardan hem de içeriği cinsellik olup rahatsız edici mesajlar alıyor olması onu kızdıran en büyük sebepler oldu. Rahatsızlık duyduğu cinsel içerikli mesajların 12 yaşından küçük çocuklardan gelmesi üzerine oyuncu, kendisine yollanan bu mesajları da takipçileriyle paylaşarak ne kadar haklı veya haksız olduğunu da gözler önüne serdi.

Bellucci, Aileler, sosyal medya kullanımlarıyla ilgili olarak çocuklarına en uygun şekilde yaptırımda bulunmalarını ve mümkünse bunun için kendi içlerinde bir düzenleme getirmeleri gerektiğine dair vurgularda bulundu.

Paylaştığı DM’den gelen mesajlardan biri ise 13 yaşında ki çocuğa aitti. Bu mesajda “Merhaba, sana hayranım. Bana çıplak fotoğraflarını gönderebilir misin?” yazan çocuğa karşı ünlü oyuncunun cevabı ise, “Hayır ama bu mesajın ekran görüntüsünü ailenle paylaşabilirim” olmuştu.

Bir başka mesajda ise, 12 yaşında ki bir çocuğun cinsel organını Bellucci’ye gönderirken, Bellucci ise kendisine “daha 12 yaşındasın. Bilgisayardan kalk ve ödevlerini yap bence” diye yanıt verdiği gözleniyor

Anna Semenovich açıkladı: “Tek rakibim göğüslerim”

3 Şubat 2018 Blog

0 Yorum

Artistik buz patenci isim olan ve ünlü isim Anna Semenovich, geçtiğimiz günlerde yaptığı röportajı hakkında kariyeriyle ilgili dikkat çekici söylemlerde bulundu. Röportajda verdiği açıklamaya göre, en büyük rakibinin göğüsleri olduğunu ifade eden Anna Semenovich, bununla ilgili olarak kendine rakip görmediğini de alt mesaj olarak belirtiyor.

Anna Semenovich dikkat çekici röportajı içerisinde birçok açıklamalarda bulundu. Bir yandan güzelliği bir yandan da fiziğiyle dikkat çekmekte olan isim, aynı zamanda da şarkıcı olduğunu da söylemek istediğimiz Rus sporcunun kariyeri hakkında en büyük rakibi ise göğüsleri olduğuna dair röportajında bilgilendirme yaptı.

Spor kariyerine yakın zaman önce son vererek şarkıcılığa başlayan Semenovich, kariyeriyle ilgili yaptığı çarpıcı açıklamalarda göğüsleri hakkında basına şikayette bulundu.

Şimdilerde 37 yaşında olup eski buz patenci olarak tanınan Semenovich, ülkem için madalya aldığım spor dalında ya da şarkı söylerken de göğüslerimin her zaman önde olduğunu ifade edebilirim, dedi. Sanırım ben Rusya’da en büyük göğüslere sahip kadınım! Bu da benim rakibimin sadece göğüslerim olduğunu söylüyor diye konuşmaya devam etti.

Hem birçok fotoğraf çekiminde hem kapak fotoğraflarında gerçekten de ön planda olan göğüsleri olurken, dikkat çeken güzelliğinin yanı sıra büyük ve dolgun göğüslere sahip olduğunun farkında olan Semenovich’te kendisinin bu göğüslerinin rakibi olabileceği ifadesini kullanıyor.

Buz gibi suda kar leoparı desenli mayosuyla yakalandı

30 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Georgia Harrison, televizyon şovlarında aldığı rollerle tanınan bir isim olurken, kış mevsiminde de kaçamak yaparak sıcak yerlerden biri olan Dubai’ye koştu.

Soğuk havanın verdiği buhranla sıkılan ve bunun yerine daha güzel yerleri tercih eden Georgia Harrison, hemen kendini Dubai sahillerine attı. Love Island’lı olan ve 22 yaşında olup güzelliğiyle göz kamaştıran isim Georgia Harrison, tatil için gittiği Dubai’de gerçekten de güzel bir gün geçirdiğine dair magazine yakalandığı fotoğraflarıyla dikkat çekti.

Kar leoparı desenine sahip mayosuyla Dubai sahillerine olan Harrison, şimdiye kadar tatil görüntüleri arasında en güzel görüntüyü vererek de dikkat çeken pozları ve güzelliği gerçekten göz kamaştırıyordu.

Hem küpeler, kolyeler hem de beline bağladığı siyah ip, Dubai sahillerinde girdiği buz gibi su içerisinde serinlemeyi de özel olarak başardı. Göz kamaştırıcı güzelliğiyle gerçekten de Dubai sahillerinde soğuk su da serinlemeyi denize girerek başardı. Bu zamana kadar kameralara yakalandığı görüntüler arasında hem en güzeli hem de en iyisi olduğu iddiası da magazin basınında gözlerden kaçmadı.

Georgia Harrison’ın şu anda 1 milyona yakın takipçisi var. 800 bini geçmiş takipçi sayısıyla beraber magazine, güzel görüntü verdiği pozlarıyla instagrama fotoğraf yüklemeye de çekinmeden devam ediyor.

İngiltere Sara Botello’yu konuşuyor

29 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Manchester City’ın futbol takımına ara transferler döneminde yapılacak olan bir transfer için İngiltere’de konuşulan bir isim oldu. Athletic Bilbao takımından sıkı bir transfer olacak olan Aymeric Laporte için, Aymeric Laporte’nın sevgilisi olan Sara Botello, hem pozları hem de güzelliğiyle Manchester City’de ki gündeme oturarak basında konuşulmaya başlandı.

Sara Botello, Aymeric Laporte’nin olurken ara transferde konuşulan bu ismin sevgilisi olması da Ada basınında konuşulmaya başlandı. Hem güzelliği hem de internet hesaplarında verdiği pozlarıyla beraber güzel bir şıklığı da göstermekte olan güzel bayan kimdir diye merak ediliyor.

Hem bale hem de modern dans yapan, bu gibi hobilere sahip olan Boletello için instagram hesabı üzerinde seksi pozları ile Manchester City’nin eğer olursa yeni yengesi olması adına hazırlanmalar başlıyor gibi duruyor.

Hem Instagram hem de Twitter hesaplarında Boletello’nun hesabında çok şık fotoğraflar paylaştığı gibi seksi fotoğraflarıyla da ön plana çıkıyor. Her bir seksi fotoğrafında da özel, binlerce beğeni ve yorum olmasıyla ilgili dikkat çekiyor.

Hem bikinili hem de kayıkta verdiği özel pozlar, Birbirinden şık kombinleri ve buna benzer birçok kıyafetiyle beraber dikkat çeken ismin ilerleyen günlerde Manchester City’nin transfer olacak olan Aymeric Laporte’nin transfer olmasıyla beraber konuşulacağa benziyor diyebiliriz.

Rebecca Loos, Beckham’la seks yapması için 1 milyon dolar önerildiğini söyledi

28 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Rebecca Loos, Beckham’la seks yapması için 1 milyon dolar önerildiğini söyledi. Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham, çocukları için daha önceleri tuttuğu bakıcısı Rebecca Loos bir itirafta bulundu. Yaptığı itiraf, yıllar sonra gelse de gerçekten çok özel bir itiraf olarak gözüküyor. Şöyle ki, David Beckham, Real Madrid’de top oynadığı zamanlarda kendisiyle seks yapması için 1 milyon teklif ettiğini iddia eden Rebecca Loos, Beckham’ın çocuklarına bakıcılık yapıyordu.

Rebecca Loss ile seks yapabilmesi adına kendisine Real Madrid’de oynadığı yıllar içerisinde 1 milyon dolar teklif ederek, onunla yatmasını isteyen Beckham için şu sözleri söyledi: David’in çocuklarına o yıllar içinde bakıcılık yapıyorken, birçok dışarıda ki kişilerden şantaj teklifleri geliyordu. 1 milyon teklif eden dahi olmuştu.

Burada teklif eden kişi Beckham değil, direkt olarak dışarıdan kişi veya kurumlar tarafından teklif gelmesi durumudur. Rebecca Loos, Beckham ile seks yapması halinde ve bunu video kaydına alırsa karşılığında da 1 milyon doları alacağına dair şantaj tekifleriyle uzun bir dönem geçirdiğine dair itirafta bulundu. Ayrıca bu tekliflerin hiçbirine de inanamadığını belirtti.

Loos ayrıca itirafında da, insanlar neden böyle şeylerle karşısındaki insanları rencide etmek isterler ki. O dönemlerde yoğun bir teklif dönemi geçirerek gerçekten de anlam verilemeyecek değerde düşüncelere dalarak üzülüyordum diye de ekleme yaptı.

Rebecca Loos, şu anda ise bakıcılık değil yoga ve resim sanatı ile uğraşıyor. 40 yaşında ki Loss, Beckham ile seks yapması ve bunu video kaydına alması halinde 1 milyon teklif önerildiğini öne sürdü.

Nihat Doğan, eski sevgilisi Seda Sayan’a konuk oluyor

25 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Televizyon ekranlarının hem aranan hem de vazgeçilmez ismi olan Seda Sayan, Türk şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusu olarak Türiye’de tanınan ve bilinen başarılı isimlerden biridir. 30 Aralık 1961 doğumlu olan Seda Sayan, her zaman fark edilmiş olunan başarısıyla tanınmaktadır. Oğulcan Engin adında ki oğluyla beraber yaşamına kaldığı yerden devam ederken yeni prograım Seda Sayan’la adlı programında magazin dünyasında magazin ve eğlence programına kendini de dahil ederek televizyon ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.

Seda Sayan, programına ünlü davet ederek onunla birlikte sohbet ve muhabbete başlıyor. O şanslı isimlerden biri de eski sevgilisi olan Nihat Doğan oluyor. Seda Sayan ile Nihat Doğan, yani eski sevgililer 12 yıllık aradan sonra bir araya gelerek bu haftanın Seda Sayan’la adlı programında magazin- eğlence programında olacaktır.

Nihat Doğan, eski sevgilisi olan Seda Sayan’a konuk olurken Perşembe günü yayınlanacak olan programda ise artık her şey masaya dökülecek ve konuşulacak. Bir dönemin iki aşığı olan ve aşklarını da magazine en iyi şekilde açıkça yansıtan iki isim, 12 yıllık ayrılıktan sonra buluşacak ve sadece programda magazinsel bir muhabbet sürdürecekler…

Seda Sayan’la adlı program da konuk olarak yerini alacak olan Nihat Doğan, bildiğiniz üzere Survivor 2018 All-Star kadrosunda da ismi okunan ve bilinen isimlerden biridir. 25 Ocak Perşembe günü canlı yayında saat 15.00’te Show TV ekranlarında izlenecek olan Seda Sayan’la programında Nihat Doğan’ı izleyeceğiz.

Diriliş Ertuğrul’da şok ayrılıklar! Üç oyuncu veda ediyor

24 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

TRT 1 dizilerinden biri olan Diriliş Ertuğrul, Her bölümüyle bambaşka farklar yaratan, reyting rekorları kıran dizilerden biridir. Diriliş: Ertuğrul dizisinin yapımclığını üstlenen Tekden Film’de senarist Mehmet Bozdağ iken yönetmen ise Metin Günay tarafından yapılıyor. Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Didem Balçın ve Hülya Darcan gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizi 10 Aralık 2014’te sezona başlangıç yapmıştı. Şimdi ise 4. sezonu ekranlarda olan dizi Tarih ve Macera türünden Türkçe dizidir.

Dizi her hafta yeni bölümüyle merak uyandırırken, bu bölümlerde göreceğimiz üzere dizinin içerisinde ki oyunculardan 3 isim diziye veda edecek gibi duruyor. Diziye veda edecek olan isimler ve karakterler kim oluyor acaba?

TV ekranlarında reyting rekorları kırarak başarısına başarı katmakta olan dizi Diriliş Ertuğrul, beklenen savaş resmen başlayacak gibi! 103. bölümünde ki fragmanının yayınlanmasıyla beraber yeni bölümde neler olup biteceğine dair merak konusu fark yaratıyor.

Diziden ayrılan isimler var. Ertuğrul Postoğlu (Bahadır Bey) oluyor, bir diğer isim Gürbey İleri (Sancar) oluyor ve son isim ise Aslıhan Güner (Karaca Hatun) toplamda bu güzel 3 isim diziden ayrılacak isimlerdir. Şimdilik ayrılıklar bu isimlerken, gelecek bölümde diziye 2 oyuncu daha veda edecektir.

Ertuğrul Bey, uzun zamandan beri istediği onun için özel bir kale olan Karacahisar Kalesini sonunda ele geçirecek ve oradan Tekfur Ares’in de kellesini alıp obaya geri getirecektir. Ares ise Cemal Hünal olurken, diziye veda eden oyuncu olacaktır.

4. sezonda diziye katılan isimlerden biri olan Ogün Kaptanoğlu, dizide Titan karakterini canlandırıyor. Diziden ayrılan isimlerden bir diğeri de Ogün Kaptanoğlu olacaktır.

Atsız karakterinin sahibi olan ve dizide her daim fark yaratan bir diğer isim ise Orhan Kılıç’tır. Atsız karakterini izleyiciyle buluşturan Kılıç, diziye veda edecek olan son isimdir.

Pazar tezgahından sahnelere! Fenomen mandalinacı single çıkardı

22 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Pazarcı mesleğiyle ön planda olup, internete yüklenen birkaç videosuyla beraber bir anda ün sahibi olmayı başaran, ve kendine has yorumuyla söylemekte olduğu Vay Delikanlı Gönlüm şarkısını mesleğine uyarlayarak güzel bir şekilde söyleyen Veysel Mutlu, sesi ve yorumuyla fark yarattığı gibi dikkatleri üzerine toplayınca bir single da çıkardı!

Veysel Mutlu, müzikseverler tarafından sosyal medyada istekli gözüken birçok insanın ilgisini, ricasını kıramayan Veysel Mutlu, bu şarkıyla beraber ilk tek albümünü de çıkardı.

Veysel Mutlu, Vay Delikanlı Gönlüm şarkısıyla birlikte Türkiye’de tanınmayı başaran isimlerden biri oldu. Söz ve müziğin gerçek sahibi Ahmet Şafak iken, aranjeyi Ceyhun Çelik yapıyor. Vay Delikanlı Gönlüm şarksını mandalinacı olarak bilinen Veysel Mutlu’dan birçok kişi dinlerken şimdi tekli çıkardığı şarkıyı da rahatlıkla dinleyebilecektir.

Bursa’da tam tamına 10 yılı aşkındır pazarcılık yapan ve baba mesleği olan Veysel Mutlu, tezgahında şarkılar söylerken Türkiye’de Youtube’a yüklenen şarkılarla beraber ünlü olmayı başardı. Pazarda çekilen amatörce videolarıyla birlikte yolculuğunda da ilk single çıkartan Veysel Mutlu, ünlü olma yolunda emin adımlarla ilerleyecek gibi duruyor.

Poll Production etiketi ile dijital platformda isminden söz ettiren Mutlu, Vay Delikanlı Gönlüm şarksıyla video klip çektirdi. Beykoz Kundura Fabrikasında çekilen klip, mandalinacı kimliğiyle klipte de oyunculuğunu sergiledi. Mahalle dekorunda da 50 kişilik bir cast yer alırken, Türkiye’de sarı yelek ile tanınmayı başaran Veysel Mutlu, klipte de yine aynı kıyafetlerle kamera karşısına geçerken videosunun dokusu korunarak keyifli bir klip olduğu gözükmektedir.

Adriana Lima süper minisiyle nefes kesti

21 Ocak 2018 Blog

0 Yorum

Metin Hara ile aşk söylentileriyle Türkiye gündeminden de düşmemeyi her zaman başaran isimlerden biri de Adriana Lima oluyor. Günümüzde gayet güzel görünümü ve model oluşuyla beraber dünyaca ünlü mankenliğini sürdüren, 36 yaşında ki güzel manken Adriana Lima, Berlin’de ki süper minisiyle her zaman ki gibi dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Berlin’de ki bir marka lansmanı düzenlendi ve yapılan bu lansman dahilinde geceye katılan isimlerden biri de Adriana Lima olurken, akşam saatlerinde siyah ev mini elbisesiyle harikalar yaratan Adriana Lima, etrafta ki tüm bakışları da üzerine toplamayı başardı. Gece lansmanda gözleri üzerine toplamakta başarılı isim olan Lima, gerçekten de güzelliğiyle göz kamaştırdı denilebilir.

Hem siyah hem de süper mini elbisesiyle, bunun üzerine bir de kendi güzelliğiyle de fark ettirmeyi başaran Adriana Lima, podyumda fırtınalar yaratır gibi görüntüsüyle beraber nefes kesici bir güzelliğini geceye damga vurarak bıraktı.

Adriana Lima’dan Süper Mini Güzelliği

Türkiye’de de gündem yaratmayı başaran isim Adriana Lima, bunu başarma sırrı Türk yazar Metin Hara ile aşk yaşamasıyla fark ettirdi. Türkiye magazin gündeminden de her hareketi takip edilen ve yerine göre “yenge” lakabı takılan Adriana Lima, bir önce ki gece katıldığı gecede dikkatli bakışlarla birlikte güzelliğini fark ettirir derecesinde üzerine toplamayı başardı. Mini elbisesiyle güzelliğini bizlere son derece başarılı şekilde yansıtan Lima, bir kez daha güzel olduğunu kameralar karşısında gösterebildi.

Bir kozmetik markasının Berlin’de düzenlenen tanıtım gecesine katılarak kendini gösteren Adriana Lima, Brezilyalı olup Brezilyalı güzel kadınların önde gelen isimlerinden biridir. Bununla beraber ülkemizde de sık sık Türk yazar Metin Hara sayesinde de gündemde olabilmeyi başarmaktadır.

Siyah ve süper mini elbisesiyle dikkat çeken, fırtınalar gibi podyumda esen isim Adriana Lima olurken, görenlerin nefesini kesici derecede de güzelliğini fark ettirdi. Hem sempatik halleri hem de güzelliği, güler yüzüyle birlikte gönüllerde taht kurmayı başarmakta olan Brezilyalı model için ayrıca vücudunun da ne kadar fit ve formda olduğunu görmek gerçekten ayrıca şaşırttı.

Alman basınında da isminden söz ettiren Lima, tam notunu alarak kenara çekildi. Ayrıca geçtiğimiz yaz Türk magazin gündeminde de ismini ön plana çıkartan Adriana Lima, Türk yazarı Metin Hara ile birlikteliğiyle de yaza damgasını vuran aşklardan biri oldular.

Page 1 of 91 2 3 9
 • Kadınların etek altı görüntülerini çekti! 53 dakikalık film yaptı

  Tarafından de 28 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Toplum içerisinde herhangi bir ses, görüntü ve video kaydı almak insanların başına büyük sorunları beraberinde getirir. Kayda alınan içerik, her ne kadar cinsel içerikli olmasa da yasal sebeplerden dolayı cezası muhakkak olabilir. Ses, görüntü ya da video kaydına alınan şahıs ya da şahısların hiçbirinin izni olmaması nedeniyle bu gibi kayıt edilebilir verileri kaydetmek ve saklamak, […]

 • Ebru Sancı'dan sevdiklerine milyoner olma şansı

  Tarafından de 12 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Yılbaşının güzelliklerinden biri de herkesin bir şekilde hediye arayışına girmesi, güzel hediyeleriyle birlikte çok özel ve güzel zamanların içerisinde sevdiklerine hediyeler alması, almak istemesi ve dahası… En iyi şekilde hediyelerle boğuşulacak zamanlar içerisinden biri de yılbaşıdır. Yılbaşı hediyesi düşünen ünlü isimlerden biri de Ebru Şancı oldu. Ebru Şancı, yılbaşına dair aklında ki yılbaşı hediyesiyle ilgili […]

 • En Olgun Katalog Kızı Jennifer Lopez

  Tarafından de 1 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Bilindiği üzere dünyaca ünlü Şarkıcı Jennifer Lopez, tam ismiyle Jennifer Lynn López olarak geçmekte olup Amerikalı şarkıcı ve aynı zamanda da hem oyuncu hem moda tasarımcısı hem hayırsever hem iş kadını hem dansçlı hem parfümcü hem de yapımcıdır. Birçok alanda iş görmüş, başarılı konulara imza atmış bir kadın olup olgun oluşuyla birlikte bu sefer stüdyoya […]

 • Seksi Olmanın Yolları Nedir?

  Tarafından de 2 Ocak 2018 - 0 Yorumlar

  İki tür seksi kadın vardır günümüzde. Doğuştan seksi olanlar, ve bu seksilik sayesinde fiziksel özellikleri de her zaman ön planda olup güzel görünmeyi başaranlar. Bir de ikinci tür olarak davranışı, yaşam tarzı ve hali – tavrı ile seksi olmayı başaranlar. Sizlere 7 farklı adımda nasıl seksi olunur bunun temel bilgisini sunmak istiyoruz. “Seksi değilim” demeyin. […]

 • Hem Eğlenceli Hem de Tek Gecelik Arkadaşlıklar

  Tarafından de 26 Kasım 2017 - 0 Yorumlar

  Hayatınıza en güzel şeyleri katma konusunda faydalanacağınız internet, sizlere özel deneyimler kazandıracaktır. İnternet ile beraber istediğiniz her zaman güzel arkadaşlıklar kurabilir ve keyifli insanlara da bu aracı ortam ile beraber ulaşabilirsiniz. İnternet sayesinde artık insanlar, en güzel şekilde gecelerini yaşayabildikleri gibi hoş bir ortamı da buna göre geçirebilmektedirler. Hem özel hem de güzel zaman geçirmeye hazır […]